Červenec 2014

Vydržet!

31. července 2014 v 6:28 | Jolly |  Každodenní boj
Ahojte holky!

U mě je to pořád stjné, snažím se tady vydržet. Práce v organizaci je super, s těma lidma jsem se dokázala trošku sblížit, jsou fajn a mě se daří zanechávat dobrý dojem, co se mého výkonu týče.
Ale jinak děs. Nemůžu nějak najít tu správnou pohodu k hubnutí. Ale co si to namlouvám, při příjezdu domů to bude taky těžké, každá změna je pro mě těžká. Neměla bych se vymlouvat na prostředí, ta vůle musí přicházet ze mě!
Nechci se domů vrátit jako kus hnusného špeku. Takže se budu snažit s tím něco dělat!
Mějte se krásně holky, i vám držím palce. Bohužel víc příležitostí sem stále psát nemám, ale myslím na vás :-)

Keep calm

22. července 2014 v 18:52 | Jolly |  Každodenní boj
Ahojte holky!

Tak jsem zase urvala chvilku na návštěvu blogu.
Na stáži to jde dobře, už jsem s tím tak nějak smířená. Ta práce mě baví, prostě mě na tom štve, že nemůžu být sama sebou, tzn. dodržovat svůj stravovací režim. Ale praxe je důležitá.
Ale už jsem to trochu dokázala zlepšit, příjem nenápadně snižuji a z toho mám aspoň trochu radost, ikdyž by to samozřejmě mohlo být MNOHEM lepší.
Všem vám přeji hodně síly a hodně shozených kil! :-)

Homesick

16. července 2014 v 18:39 | Jolly |  Každodenní boj
Ahojte holky,

Tak se po dlouhé době zase ozývvám. Doufala jsem, že už si tady na ten jiný denní režim a celkově jiné prostředí zvyknu, ale spíš mi to začíná lézt na nervy. Praxe je sice skvělá, přináší mi radost, nové zkušenosti a díky tomu bude i můj životopis vypadat lépe. Ale zapadnout do nezvyklého denního i stravovacího režimu je těžké. Jsou dny, kdy se mi podaří jíst pod bazální metabolismus, ale třeba dneska jsem se nevyhla ani společné snídani, ani společnému obědu, dokonce ani večeři. Ale snažím se chovat normálně, nechci, aby do mě někdo začal ještě "rýpat" a komentovat mé návyky, to už bych tu asi moc dlouho nevydržela.
Ale aspoň že už zase chodím běhat, teprve od včerejšího rána a dneska ráno. Fyzička je samozřejmě úplně v háji, tak běhám směšně krátké trasy, ale to ještě zlepším. Prostě to teď půjde pomaleji, co se dá dělat.
Taky tu není váha, což je taky neobvyklé. Ikdyž možná je to tak lepší, radši svou vhu nechci ani vidět.
Snad se máte dobře a prázdniny jsou pro vás pozitivní. Já se teda z celého srdce těším do školy. Je to tak.
Už aby to bylo :-D
Tak ať se vám všem daří!

Pozdrav ze zahraničí

6. července 2014 v 12:29 | Jolly |  Každodenní boj
Ahojte holky moje!

Všem vám chci poděkovat, že jste na mě během mé nepřítomnosti nezapomněly. V zahraničí budu skoro do půlky srpna a tak budu do této doby aktivní na blogu jen minimálně.
Můj zdejší pobyt s sebou nese několik změn v mém režimu: Zaprvé se pořád ještě léčím z příušnic (doktor mě nechtěl ani nechat odjet), takže o sportu si můžu jen nechat zdát. Zadruhé můj příjem kalorií je bohužel dost vysoký a za to se nenávidím. Ale chci podávat na praxi dobré výkony a nebýt unavená a navíc tam, kde teď bydlím na sebe co se týče "neobvyklých" stravovacích návyků na sebe nesmím moc upozrňovat. Zatřetí jsem před odjezdem byla vykolejená, měla jsem několik nechutných ZP, takže příjem snižuji pomalu, ale tak, aby to bylo dlouhodobé, trvalé. Radši se smířím s tím, že budu hubnout pomaleji, než vůbec nebo naopak.
Svůj příjem od 01.07. zatím držím ale pod bazálem, tak mi držte palce, ať se daří příjem co nejvíc snižovat! chci být hubená!
Snad se vám daří dobře, v životě i v hubnutí. Všem moc přeji krásné křehké postavy, pevnou vůli a brzké výsledky!

Vaše

Jolly